DIRECT SALES SPECIALIST - cod DSS

ALPHAPROFIL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Planificarea si organizarea routing-ului
•Intocmirea si transmiterea periodica a rapoartelor de vanzari
•Promovarea imaginii companiei
•Prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii
•Acordarea consultantei clientilor,intocmirea ofertelor si incheierea contractelor, respectand politica comerciala a companiei
•Identificarea oportunitatilor de business si construirea relatiilor de parteneriat
•Creearea si dezvoltarea re¿elei de distribu¿ie din zona alocat¿

CERINTE

•Studii superioare economice sau tehnice
•Cunostinte limba engleza/italiana nivel conversatie
•Experienta in domeniu – minim 2 ani
•Excelente abilitati de comunicare si interpersonale
•Excelente abilitati de negociere
•Persoana organizata, activa, cu initiativa, spirit de echipa
•Cunostinte operare PC
•Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

•Se ofera un pachet salarial atractiv
•Bonuri de masa
•Masina, telefon mobil si oportunitati de dezvoltare rapida a carierei
•Conditii de munca la standarde ridicate
•Mediu de lucru dinamic intr-o societate multinationala

Trimiteti cv-urile mentionand codul pozitiei dorite, la adresa hr@alphaprofil.ro

ALPHAPROFIL si ALPHACAN S.p.A leaderul italian in productia profilelor PVC.