DIAGNOSTIC TECHNICIAN for BMW

DC Proleasing Motors SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura testare si diagnoza auto utilizand programele din dotare

- Stabileste cauza posibila a defectului, gaseste solutia de rezolvare si executa reparatiile necesare, identificand corect necesarul de piese de schimb

- Ofera consultanta privind modul de desfasurare a reparatiei si lucrarile ce sunt recomandate pentru remediere.

- Verifica disponibilitatea pieselor inainte de inceperea reparatiilor

- Asigurare suport tehnic tehnicienilor mecanici si electricieni

CERINTE

- Studii superioare de specialitate autovehicule

- Cunostinte tehnice aprofundate autovehicule

- Cunostinte limba engleza – foarte bine

- Organizat si ordonat

- Permis de conducere

- Experienta diagnoza auto minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de dezvoltare a carierei intr- companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist

- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic

- Mediu de lucru transparent bazat pe obiective

- Pachet salarial motivant

- Programe de instruire profesionala

SC PROLEASING MOTORS SRL - Distribuitor autorizat Ford pentru judetele Prahova, Dambovita si Buzau.