Departament Aprovizionare

SC MIRAS INTERNATIONAL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea de rapoarte, situatii;
- Mentinerea bunei relatii cu furnizorii;
- Propuneri pentru imbunatatirea calitatii etc.

Doar persoanele selectate vor fi chemate la interviu.

CERINTE

- Studii superioare;
- Abilitati aprovizioanare, comunicare, negociere si putere de convingere;
- Seriozitate;
- Initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor;
- Cunostinte operare PC;
- Permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, mediu de lucru atractiv, colectiv tanar si dinamic.

MIRAS INTERNATIONAL SA a fost infiintata in 1994 ca societate comerciala pe actiuni cu capital integral privat romanesc.
Obiectul principal de activitate este distributia de produse metalurgice.
Miras International are drept strategie declarata sa realizeze activitatile din cadrul sistemului sau de managementul calitatii in mod profesionist, sigur si cu personal calificat.