Coordonator Vanzari - Ploiesti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planificare si coordonare activitati operationale si administrative la nivel local
-implementarea si coordonarea executarii investiilor conform bugetelor si la temenele stabilite
-activitati legate de managementul resurselor umane
-imoplementarea procedurilor companiei si urmarirea executarii lor de catre persoanele din subordine
-reprezinta compania in relatiile cu autoritatile locale ale statului
-verifica activitatea personalului din subordine
-dezvolta activitatea la nivel local

CERINTE

-abilitati excelente de negociere
-initiativa, spirit de echipa, orientare spre rezultate
-capacitatea de a rezolva problemele
-capacitatea de a conduce o echipa
-studii superioare
-permis cat. B