COORDONATOR EHS - PLOIESTI

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Formularea, administrarea si monitorizarea standardele, procesele si cursurile de pregatire in scopul asigurarii protectiei mediului, protectiei si sigurantei in munca

- Elaborarea si monitorizarea bugetului la nivelul departamentului

- Integrarea standardelor de protectia muncii la nivelul operatiunilor

- Realizarea de inspectii periodice

- Suport pentru achizitia de echipamente adecvate de protectia muncii si prim ajutor

- Elaborarea de caiete de sarcini

- Sustinerea de audituri interne si externe

- Coordonarea activitatilor de asigurare a calitatii ISO si actualizarea la zi a documentelor referitoare la calitate pe departament

CERINTE

- Studii superioare

- Experienta relevanta in roluri similare

- Experienta in elaborarea si implementarea de proceduri de protectia muncii, protectia mediului si calitate

- Experienta in sustinerea de audituri

- Cunostinte aprofundate despre siguranta si securitatea in munca

- Cunoasterea legislatiei in vigoare

- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare

- Capacitate de lucru sub presiune

- Atitudine orientata spre actiune si rezultate

- Limba Engleza - fluent

- Abilitati PC - Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- Companie multinationala din sectorul industrial care isi dezvolta operatiunile in Ploiesti

- Mediu de lucru la standarde occidentale

- Salariu atractiv

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Bdul Grivitei, Nr.42, Brasov
Fax: 0268.428.850 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.