CONTABIL - PLOIESTI

EURIAL INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura evidenta contabila a operatiunilor economico-financiare ale societatii, in conformitate cu principiile generale ale Legii Contabilitatii nr. 82/1991 republicata cu modificarile si completarile ulterioare.
Beneficiarii acestui rol sunt toate departamentele companiei.

CERINTE

Studii superioare economice
Experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie similara
Cunostinte foarte bune de contabilitate financiara
Cunostinte MS Office si aplicatii evidenta contabila
Capacitate de programare si control a propriei activitati
Limba engleza – nivel mediu

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!