Contabil / Contabil Junior

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Receptionarea, verificarea si ordonarea documentelor primare
* Culegerea datelor si inregistrarea contabila a acestora conform normelor profesionale si a normelor de calitate
* Indosarierea documentelor primare
* Intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale
* Elaborarea zilnica a rapoartelor de activitate

CERINTE

* Absolvent promotia 2005 (prezinta avantaj), studii economice superioare sau medii(contabilitate)
* Foarte bune abilitati de operare PC (Office, Internet)
* Fluenta intr-o limba de circulatie internationala
* Foarte bune abilitati de comunicare profesionala si lucru in echipa
* Capacitate de adaptare, relationare si orientare spre clienti
* Dorinta de invatare si orientare spre construirea unei cariere
* Persoana ordonata si tenace
* Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
* Permis de conducere (de preferat)

BENEFICII OFERITE

* Conditii excelente de lucru
* Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista
* Instruire profesionala
* Posibilitati de promovare in functie de performante

S.C. Geseidl Euro Finance Consulting S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila, audit si servicii de consultanta financiar-contabila, înfiintata în iulie 2003 de o echipa de economisti, experti contabili, inspectori de resurse umane si specialisti IT. Sediul principal este în Ploiesti.