Contabil / Contabil Junior

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Recepţionarea, verificarea şi ordonarea documentelor primare
* Culegerea datelor şi inregistrarea contabilă a acestora conform normelor profesionale şi a normelor de calitate
* Îndosarierea documentelor primare
* Întocmirea si depunerea declaraţiilor fiscale
* Elaborarea zilnică a rapoartelor de activitate

CERINTE

* Absolvent promoţia 2005 (prezinta avantaj), studii economice superioare sau medii(contabilitate)
* Foarte bune abilităţi de operare PC (Office, Internet)
* Fluenţă într-o limbă de circulaţie internaţională
* Foarte bune abilităţi de comunicare profesională şi lucru în echipă
* Capacitate de adaptare, relaţionare şi orientare spre clienţi
* Dorinţă de învăţare şi orientare spre construirea unei cariere
* Persoană ordonată si tenace
* Capacitate de a păstra confidenţialitatea informaţiilor interne şi externe
* Permis de conducere (de preferat)

BENEFICII OFERITE

* Condiţii excelente de lucru
* Oportunitatea de a lucra intr-o echipă dinamică şi profesionistă
* Instruire profesionala
* Posibilităţi de promovare in functie de performante

Societate de contabilitate, expertiză contabilă, audit şi servicii de consultanţă financiar-contabilă, precum şi servicii de resurse umane, înfiinţată în iulie 2003 de o echipă de economişti, experţi contabili, inspectori de resurse umane şi specialişti IT, cu sediul principal în Ploieşti si o sucursala in Bucuresti.

Compania Geseidl Euro Finance Consulting este acreditata ISO 9001, incepand cu luna septembrie 2005.

Prin politica de personal pe care o promovam dorim sa oferim tinerilor absolventi oportunitatea inceperii unei cariere in domeniul financiar-contabil si in acelasi timp sa aducem un spirit novator in compania noastra necesar atingerii obiectivelor si standardelor de calitate.