CONTABIL

S.C. ANALIZA SERV S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONTABIL

CERINTE

TOT CE TINE DE CONTABILITATE

BENEFICII OFERITE

SE DISCUTA LA SEDIUL FIRMEI

S.C Analiza Serv S.R.L. este o societate de contabilitate si servicii de consultanta financiar-contabila, infiintata in august 2004 de catre Dobre Emilia Loredana contabil autorizat. Sediul este in Ploiesti.
Societatea este inregistrata in Tabloul Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania filiala Prahova cu nr.19450A.
Am castigat o vasta experienta in domeniul in care unor companii nationale si multinationale pe o perioada de peste 15 ani. Am participat la numeroase training-uri si specializari unde am asimilat cele mai noi concepte si idei. Astfel ne-am aliniat modul de lucru la noile standarde internationale ( ISO 9001 ) . Am integrat in cadrul societatii o aripa tanara, foarte active si dinamica, completandu-ne obiectul de activitate cu servicii de consultanta, asistenta IT si Resurse Umane.