Contabil

Rigips Romania S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea in contabilitate a actelor primare, receptii ,
- intocmire raport de gestiune
- verificarea stocului de marfa- inventariere
- descarcarea de gestiune
- operarea actelor de casa, banca
- operarea delegatiilor si a deconturilor
- depunerea la ITM a statelor de plata si a declaratiilor aferente la salarii
- relatia cu banca
- intocmirea altor rapoarte periodice solicitate de conducerea firmei

CERINTE

- experienta in contabilitate minim 2 ani
- persoana serioasa, bine organizata
- cunostinte solide operare pc
- adaptabilitate, disponibilitate la a invata lucruri noi

RIGIPS ROMANIA este o companie a grupului Saint-Gobain, leader mondial in domeniul productiei si distributiei de materiale si una dintre cele mai importante marci ale grupului avand ca domeniu de activitate producerea si comercializarea materialelor de constructii: gips-carton, tavane false si accesoriile aferente.