CONSULTANT VANZARI SHOWROOM PLOIESTI

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezinta si promoveaza produsele Romstal din gama obiecte sanitare si ceramice
- asigura consultanta de specialitate clientilor Romstal
- negociaza oferte de vanzare
- incheie contracte pentru vanzarea produselor pe baza de comanda

CERINTE

- Absolvent studii medii/ superioare
- Experienta in vanzari minim 2 ani reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
- Atitudine pozitiva si orientare catre client
- Prezenta agreabila
- Spirit de echipa
- Domiciliul stabil in Ploiesti

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv in piata din domeniu, mediu de lucru organizat, includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.