Consultant vanzari in domeniu finantarilor nerambursabile/ serviciilor online - Ploiesti

Infinio Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza intreg ciclul de vanzare pentru portofoliul de servicii al firmei, in segmentul de piata alocat (identificare potentiali clienti, calificare, initiere discutii, ofertare, inregistrare interactiune cu clientul)
- realizeaza campanii de email marketing
- participa la elaborarea ofertelor de servicii
- monitorizeaza SEAP pentru identificarea oportunitatilor de proiecte

CERINTE

- abilitati foarte bune de comunicare si prezentare
- dinamism, prezenta placuta, atitudine pozitiva
- seriozitate, responsabilitate, atitudine profesionista
- meticulozitate, atentie la detalii
- disponibilitate pentru program variabil si pentru deplasari in tara
- cunostinte ale instrumentelor de marketing online si social media (Facebook, Google+) reprezinta un avantaj
- epxerienta in vanzari nu este obligatorie dar poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de atingerea obiectivelor personale

Infinio Solutions este o companie de consultanta si IT infiintata in 1996. Misiunea Infinio este ca, folosind tehnologia si Internetul, sa ofere consultanta, idei si solutii inovatoare, ajutand companiile si institutiile publice din Romania sa se integreze in economia on-line intr-un mod care sa creeze atat valoare economica precum si sociala. Activitatea Infinio este structurata pe 2 domenii principale: (1) Consultanta in domeniul fondurilor nerambursabile si (2) Servicii online si consultanta in domeniul tehnologiei informatiei