Consultant ISO 9001

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanţă Sistem de Management al Calităţii (ISO 9001)
- intelegerea cerintelor clientului
- conceperea SMQ
- consultanţă clientului pentru înţelegerea SMQ

CERINTE

Absolvent promoţia 2005 (prezinta avantaj). studii economice
Foarte bune abilităţi de operare PC (Office, Internet)
Fluenţă într-o limbă de circulaţie internaţională (prezintă avantaj)
Foarte bune abilităţi de comunicare profesională şi lucru în echipă
Capacitate de analiză şi planificare
Capacitate de adaptare, relaţionare şi orientare spre clienţi
Dorinţă de învăţare şi orientare spre construirea unei cariere
Persoană ordonată, tenace, cu iniţiativă, dinamică
Persoană sociabilă, optimistă şi cu bun simţ
Capacitate de a păstra confidenţialitatea informaţiilor interne şi externe
Fără obligaţii personale, cazier sau antecedente penale
Permis de conducere (de preferat)

BENEFICII OFERITE

Condiţii excelente de lucru
Oportunitatea de a lucra intr-o echipă dinamică şi profesionistă
Posibilităţi de promovare

S.C. Geseidl Euro Finance Consulting S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiză contabilă, audit şi servicii de consultanţă financiar-contabilă, înfiinţată în iulie 2003 de o echipă de economişti, experţi contabili, inspectori de resurse umane şi specialişti IT. Sediul principal este în Ploieşti.
În prezent, Geseidl Euro Finance Consulting este acreditată ISO 9001
Mai multe detalii puteti afla de pe site-ul nostru www.geseidl.ro