consultant financiar/team leader

sc grawe romania sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare ale companiei
-contactarea telefonica a potentialilor clienti
-intocmirea rapoartelor de activitate
-intocmirea de planuri de lucru

CERINTE

-liceu
-experienta in vanzari constitue avantaj
-capacitatea de a finaliza obiective
-abilitati de comunicare si negociere
-flexibil,dinamic ,adaptabil

BENEFICII OFERITE

-pachet financiar motivant
-comisioane
-bonusuri si concursuri periodice(lunar,trimestrial,semestrial,anual)
-traininr-uri de specialitate
-oportunitati de promovare(cariera)
-libertate de

Grawe romania asigurare sa si-a inceput activitatea in anul 2000,atunci cand grupul financiar austriac a decis intrarea pe piata romaneasca a asigurarilor de viata.In decursul celor 7 ani de activitate,Grawe Romania a diversificat paleta de produse,adaugand constant noi programe de asigurari de viata,precum si asigurari de sanatate si de accident.In prezent compania isi desfasoara activitatea prin intermediul brokerilor specializati si a fortei proprii de vanzare,compania este prezenta in 19 judete ale tatii cu peste 40 agentii.