consultant financiar-bancar

RAIFFEISEN BANCA PT LOCUINTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea activitatii de marketing, vanzare si relatii clienti coordonarea activitatii manageriale si a consultantilor financiari in vederea indeplinirii obiectivelor, dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi consultanti financiari, dezvoltarea echipei de management prin identificarea personalului cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora

CERINTE

Abilitati de vanzare,prezentare si negociere, bune abilitati de comunicare si interactiune, spirit antrepenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie, perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Venituri lunare (in functie de indeplinirea targetului) intre 400 si 5000 EUR;
- Sustinere leasing auto in valoare de 100 EUR;
- Comisioane in functie de vanzari;
- Laptop si modem Zapp;
- Instruire profesionala specializata.

Este o institutie de credit specializata in activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locative.Ne place,si adesea reusim sa fim cu un pas inaintea celorlalti,sa aducem pe piata produse noi si competitive intotdeauna orientate catre client, deoarece clientul este cea mai importanta persoana din banca.Dorim ca toti clientii nostrii sa fie tratati intr-o maniera personalizata de catre profesionisti de valoare care sa ofere servicii excelente,produse de inalta calitate si promptitudine in acordarea de consultanta