Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

- prospectarea pietei, abordare, analiza, intocmirea cu strictete a documentatiei corespunzatoare produselor, servicii de vanzare si consultanta post-vanzare, participare activa la traininguri, monitorizare saptamanala a activitatii, realizarea obiectivelor asumate.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa stie sa faca prospectare
- sa fie disponibil pentru munca de teren (70% din timpul de lucru)
- abilitati ridicate de comunicare si socializare
- rezistenta ridicata la stres
- cunostinte avansate de Word, Excel, servicii de mail si navigare pe internet
- sa fie puternic motivat si sa isi asume responsabilitatile
- adaptabilitate rapida la mediul de lucru
- prezinta un avantaj suplimentar persoanele care detin cunostinte financiar-bancare

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- trainiguri periodice
- venituri generoase, pe masura implicarii
- recunoasterea meritelor
- posibilitati de avansare