CONSULTANT FINANCIAR

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica nevoile potentialilor clienti.
- Decide care sunt cele mai potrivite solutii pentru clienti.
- Prezinta clientilor ofertele intocmite.
Intocmeste zilnic, saptamanal si lunar rapoarte despre activitate si oportunitatile de vanzari aparute.

CERINTE

- Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
- Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
- Spirit de echipa;
- Deschidere catre nou si catre oameni;
- Persoana comunicativa.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala;
- Mediu de lucru profesional;
- Training initial si permanent gratuit;
- Pachet motivational complex, corelat cu nivelul de performanta.

Unul dintre cele mai puternice grupuri financiare din lume, fiind cel mai mare asigurator din Marea Britanie si al saselea asigurator ca marime din lume. In Romania este unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata asigurarilor de viata si asigurarilor de sanatate.