Consultant Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bazele companiei s-au pus acum 60 de ani in ISRAEL ,ajungand in ziua de astazi cea mai
bine cotata companie de asigurari din acea tara cu o cota de piata de 22%.
Nemaiavand concurenta pe piata locala ,compania si-a schimbat strategia initiala si
a hotarat sa se extinda si in alte tari .
Astfel in acest moment s-a dezvoltat si in tari precum Marea Britanie ,SUA, si in cele
din urma Romania unde se afla din 2006 si unde-si propune sa dezvolte o retea de companii
in toate orasele importante ale tarii.
In Romania a reusit in foarte scurt timp sa se impuna ajungand una dintre cele mai
apreciate companii pentru produsele sale de asigurare de tip non-viata.

CERINTE

CERINTE POST:

sa vinzi produsele si serviciile companiei destinate persoanelor fizice si juridice;
sa contribui la cresterea portofoliului companiei,prin identificarea de noi clienti
sa asiguri service post-vanzare de calitate clientilor si sa dezvolti o relatie pe
termen lung intre acestia si companie ;
sa recrutezi noi colaboratori ,pe care ii vei aduce in agentie si-i vei integra in echipa ta.
Sa participi activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea
obiectivelor ,respectand politica de vanzari a companiei.
Sa fi competitiv,dinamic,prompt,curios si capabil sa lucrezi in echipa si in permanenta
dispus sa experimentezi noi solutii.
Sa ai o mentalitate flexibila si sa fi deschis catre inovatie si schimbare.

BENEFICII OFERITE

OFERTE(BONUSURI):

-contract de munca +comision+bonus de productivitate
-posibilitatea rapida de promovare
-un procent din veniturile ce depasesc obiectivele stabilite de companie
-telefon mobil,laptop si eventual decontarea cheltuielilor de deplasare
-concursuri si bonusuri de performanta ,in functie de strategia de vanzari a companiei
-veti avea posibilitatea sa reprezentati una din cele mai importante marci din domeniul
asigurarilor
-veti beneficia de programe de pregatire profesioniste
-veti putea miza pe constructia unui portofoliu propriu pe termen lung