CONSILIER VANZARI - OPTICA MEDICALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE COMPANIE:

Companie multinationala cu acoperire pentru intreaga tara, prezenta de 10 ani pe piata de optica medicala din Romania

SE ADRESEAZA persoanelor care:
- doresc sa isi formeze o cariera in domeniu,
-cunosc disciplina, seriozitatea, perseverenta, loialitatea si le-au adoptat ca si mod de a fi si de lucru;
- au bune abilitati de comunicare, prezentare, planificare si organizare
- au o atitudine proactiva si pozitiva

PENTRU ANGAJARE IN :
- Vanzari optica , serviciu clienti

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Testarea vederii in scopul determinarii dioptriei;
- Prescriptie de ochelari / lentile de contact;
- Recomandarea si vanzarea de produse optice

CERINTE

- Studii de specialitate in optica - optician- montator ochelari sau optometrist;
- Experienta in domeniu (constituie avantaj);
- Carnet de conducere categoria B (constituie avantaj).

BENEFICII OFERITE

-salariu incepand de la 500 euro/luna
-Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic, de succes