Consilier vanzari - Divizia Mobilier

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza obiectivele de vanzari
Realizeaza planul de vanzari stabilit trimestrial si anual
Răspunde de realizarea planului de vânzări în zona acoperită
Prezinta si promoveaza direct produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii existenti si cei potentiali
Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea lor
Intocmeste si transmite periodic diverse raportări
Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti
Urmareste incasarea comenzilor/contractelor
Perioada determinata de 3 luni, posibilitate de prelungire contract de munca pe perioada nedeterminata dupa evaluarea activitatii;
Program de lucru 6 ore/zi.

CERINTE

• Experienta in vanzari, preferabil B2B, minimum 1 an
• Abilitati de comunicare si negocire
• Rezistenta la efort si stres
• Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor
• Minim studii medii
• Limba engleza - nivel mediu
• Permis de conducere categoria B
• Cunostinte MS Office (Excel,Word)

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa, tichete cadou si altele.

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial