Consilier Vanzari

chance star

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Prezenţa zilnică în punctul de lucru desemnat;
 Participarea la şedinţa săptămânală de Echipa;
 Întalnirea lunară individuală cu Coordonatorul de Vanzari;
 Prospectarea pietei;
 Contribuirea la îndeplinirea obiectivelor de vânzări ale echipei din care face
parte;
 Redactarea şi prezentarea zilnice si săptămânale solicitate de superiorii
ierarhici;
 Acordarea de sprijin în recrutarea de noi agenţi ;
 Respectarea integrală a prevederilor Contractului de Munca, cu toate
anexele sale.

CERINTE

Recomandat minimum 28 ani (cu experienta job)
・ Studii superioare
・ Experienta in vanzari:recomandat min 3 ani
・ Abilitati de instruire si perfectionare
・ Abilitati de motivare
・ Integritate
・ Toleranta la stres
・ Abilitati de relationare si comunicare
・ Time-management
・ Dorinta de a invata
・ Capacitatea de rezolvare a problemelor
・ Perseverenta
・ Abilitatea de planicare si implementare
・ Loialitate
・ Adaptabilitate la schimbari/flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix.
Comision vanzari
Bonus performanta
Telefon

Suntem prezenti in Romania din 2003 si facem parte din grupul financiar olandez TBIF Financial Services BV, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est.

Principalul actionar al TBI Credit IFN este TBIF Financial Services BV din Olanda, cu un aport de 99,99% la capitalul social al companiei.

Angajat pe termen lung in Romania, TBIF Financial Services BV urmareste dezvoltarea graduala in spatiul economic local si integrarea pe orizontala si verticala prin parteneriate cu corporatii multinationale.

Prioritatile noastre sunt cunoasterea indeaproape a exigentelor clientilor nostri si dezvoltarea in permanenta a portofoliului unic de produse si servicii.