CONSILIER FINANCIAR ASIGURARI DE VIATA SI SANATATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea companiei noastre este:

-Sa oferim servicii de calitate adecvate nevoilor clientilor si partenerilor nostri,
angajandu-ne sa fim cel mai bun si mai inovator furnizor de beneficii oferite angajatilor.
Responsabilitati:
- prospecteaza in mod continuu pentru noi clienti si distribuie produsele si serviciile companiei, atat unor clienti noi cat si unor clienti existenti
- atinge un nivel minim de productie si calitate si indeplineste obiectivele stabilite prin buget
- indeplineste activitatile zilnice care vizeaza generarea de noi vanzari ale produselor companiei numai in conformitate cu nevoile clientilor, realizand toate activitatile si utilizand instrumentele furnizate de catre companie

CERINTE

-experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara(avantaj persoane cu cod RAF)
- inclinatie catre atingerea obiectivelor
- nivel inalt de energie
- motivare financiara
- putere de munca durabila
- capacitatea de a invata
- adaptabilitate la un colectiv performant
- experienta de minim 2 ani in domenii conexe
- studii superioare finalizate

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- posibilitatea construirii unei cariere pe termen lung in vanzari sau managementul vanzarilor
- venituri fixe peste nivelul salariului /economie din tara noastra
- sisteme de bonusare constand in venituri consistente si excursii in strainatate