consilier financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie tanara,dinamica,subsidera locala a unui grup respectat de
comunitatea internationala de afaceri.
Detinem, tehnologie de ultima ora,beneficiind de un sistem de ofertare-vanzare
rapid si transparent.
Suntem prima companie de asigurari din Romania care dispune de un sistem integrat care
permite realizarea asigurarilor on-line si particularizarea acestora in functie de
solicitarile si nevoiile clientului.
Suntem in continua dezvoltare si de aceea cautam noi colaboratori care sa duca mai departe
politica de vanzari a companiei.

CERINTE

CERINTE POST:

sa vinzi produsele si serviciile companiei destinate persoanelor fizice si juridice;
sa contribui la cresterea portofoliului companiei,prin identificarea de noi clienti
sa asiguri service post-vanzare de calitate clientilor si sa dezvolti o relatie pe
termen lung intre acestia si companie ;
sa recrutezi noi colaboratori ,pe care ii vei aduce in agentie si-i vei integra in echipa ta.
Sa participi activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea
obiectivelor ,respectand politica de vanzari a companiei.
Sa fi competitiv,dinamic,prompt,curios si capabil sa lucrezi in echipa si in permanenta
dispus sa experimentezi noi solutii.
Sa ai o mentalitate flexibila si sa fi deschis catre inovatie si schimbare.