Consilier Clienti - Targoviste, Ploiesti

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Promoveaza si participa activ la vanzarea produselor si serviciilor specifice clientilor PF in conformitate cu standardele de calitate ale bancii
· Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate
· Efectueaza operatiuni in contextul procesului de vanzare

CERINTE

· Studii superioare, de preferinta economice
· Experienta in domeniul bancar, preferabil experienta in vanzari
· Cunostinte solide despre produsele si serviciile bancare
· Orientare catre client; capacitate decizionala; initiativa
· Abilitati de operare PC
· Capacitatea de a lucra sub presiune
· Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Oferta Raiffeisen Bank include:
· Pachet salarial atractiv, corelat cu expertiza dumneavoastr?
· Pachet consistent de beneficii
· Oportunit??i reale de dezvoltare profesional?

Raiffeisen Bank este un partener pe termen lung pentru toti clientii sai, oferind o gama completa de servicii financiare la standarde inalte si generand o rentabilitate peste medie a capitalului propriu.