colaborator bancar

banca internationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea si selectia colaboratorilor directi;
- Planificarea, coordonarea si controlul colaboratorilor din zona de activitate;
- Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor de vanzare;
- Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Abilitatea de a indeplini, impreuna cu echipa, obiectivele de vanzari;
- Persoane active, ambitioase, tenace;
- Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de initiativa si decizie

BENEFICII OFERITE

- Venituri lunare (in functie de indeplinirea targetului) intre 400 si 5000 EUR;
- Sustinere leasing auto in valoare de 100 EUR;
- Comisioane in functie de vanzari;
- Laptop si modem Zapp;

Banca internationala pentru locuinte, prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ, infiintata in iunie 2004, isi extinde echipa si cauta candidati pentru pozitia de start colaboratori avand posibilitatea parcurgerii unei cariere dinamice si durabile