Colaborator asigurari de case obligatorii

Safe Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea produselor promovate de firma

CERINTE

-persoana dinamica, comunicativa, motivata

BENEFICII OFERITE

- libertate in recrutarea, selectarea si formarea echipei
- pachet salarial motivant
- comisioane din vanzari
- sustinere financiara suplimentara prin bonusuri pentru performanta
- training-uri gratuite
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala
- mediu de lucru profesionist

Safe Invest Holding AG a fost ?nfiin?at? ?n anul 1993 de Andreas K?nigsberger, Martin Herzel ?i partenerii lor. Av?nd peste 10.000 de colaboratori, angaja?i ?i liber profesioni?ti, compania este una dintre cele mai mari firme din domeniul serviciilor financiare din Europa Central? ?i de R?s?rit. Firma are o istorie de peste 15 ani de pionierat ?n domeniul serviciilor financiare ?n 11 ??ri. Sediul firmei se afl? ?n Viena, Austria. ?n anul 2006 Safe Invest s-a extins prin achizi?ionarea unei firme concurente din Rom?nia.