CASIER CONTABIL PLOIESTI

S.C. FARMEXPERT D.C.I PLOIESTI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectuarea operatiunilor legate de incasari si plati cu numerar in programul de contabilitate CIEL;
-Primirea zilnica/verificarea chitantierelor cu sumele incasate de agenti;
-Inregistrarea zilnica a notelor contabile;
-Gestionarea contului 5311.

CERINTE

-Studii medii profil finante-contabilitate;
-Experienta minim 2 ani in domeniu;
-Cunostinte de legislatie financiar-contabila;
-Cunostinte programe de contabilitate;
-Cunostinte PC (Word,Excel-nivel avansat).

BENEFICII OFERITE

Salariu,bonusuri,bonuri de masa.

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice din Romania, FARMEXPERT DCI face parte din concernul multinational Andreae - Noris Zahn A.G. (ANZAG), cu sediul in Frankfurt. ANZAG este unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente din Europa, cu peste 3.000 de angajati si o cifra de afaceri de 3.38 miliarde de Euro.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 500 de profesionisti care lucreaza impreuna cu partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.