Business developer/ reprezentant vanzari

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Construirea portofoliului de clienti si vanzarea produselor si serviciilor companiei in regim B2B
- Adresabilitatea activitatii: clienti din Prahova, dar si din Buzau si Dambovita
- Rolul implica activitate de birou si de teren
- Va raporta directorului de vanzari si managerului general

CERINTE

Firma din domeniul IT, infrastructura, consumabile, printing din Ploiesti cu o experienta de 20 ani in piata angajeaza o persoana care va extinde portofoliul de clienti al firmei.

Profil:
- Experienta consistenta in vanzari B2B, materializata intr-un portofoliu de clienti
- In mod dezirabil, din domeniul de vanzari IT sau avand o sfera relationala din acest domeniu
- Domiciliul in Prahova, sau disponibilitate pentru naveta din Buzau sau Dambovita
- Bune competente de presales
- Lucrul intr-o companie de IT sau afinitatea cu acest domeniu constituie un avantaj
- Vorbitor de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- masina, telefon de serviciu, Notebook

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.