Branch Manager

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste strategia de dezvoltare locala.

- Identifica oportunitatile de dezvoltare pe piata locala de servicii HR.

- Stabileste contacte cu potentialii clienti.

- Negociaza contractele de servicii.

- Dezvolta serviciile oferite de companie.

- Reprezinta compania in relatiile cu tertii.

- Construieste echipa locala de lucru(recruteaza oameni pentru activitatea curenta).

- Gestioneaza activitatea punctului de lucru urmarind atingerea scopurilor trasate de companie.

CERINTE

- Experienta in pozitii de management.

- Experienta in vanzari servicii.

- Experienta in domeniul Resurse Umane.

- Flexibilitate si capacitatea de a dezvolta o afacere(experienta in start-up).

- Cunostinte de contabilitate.

- Limba Franceza avansat(f.important).

- Limba Engleza avansat.

- Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.

- Salariu fix atractiv plus bonus din vanzari.

- Mediu de lucru deosebit, companie multinationala