CONSULTANT ASIGURARI DE VIATA

SC CIG ROMANIA ASIGURARI DE VIATA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

persoane dinamice cu bune abilitati de comunicare si relationare cu potentialii clientii,identificarea necesitatilor pietii si a clientilor,identificarea oportunitatilor de business din locul unde-si desfasoara activitatea

CERINTE

studii superioare
experineta in vanzari constituie un avantaj
excelente abilitati de comunicare
putere de convingere
perseventa,punctualitate,dispus pt program prelungit
orientare catre rezultate si performanta

BENEFICII OFERITE

finantare fixa
comisioane atractive
bonusuri lunare,trimestriale si anuale
concursuri in tara si in strainatate
training profesional gratuit oferit de companie

CIG Romania este o echipa care insumeaza peste 50 de ani de experienta in domeniul asigurarilor.
Ne-am ales Strategia Oceanului Albastru, in care ne concentram asupra clientului, nu asupra concurentei. Aceasta ne-a permis sa cream un produs potrivit cu nevoile reale, actuale, importante pentru o familie, un prieten, un colaborator, un client.