AUDITOR INTERN pentru sediul central din Ploiesti

Plus Discount Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste programele si procedurile stabilite pe fiecare sarcina
- urmareste punerea in aplicare a procedurilor interne aferente activitatilor cu scopul identificarii erorilor si a cauzelor probabile a aparitiei acestora
- pregateste rapoarte bine documentate care sa arate clar probele efectuate si justificarea concluziilor trase
- ofera datele necesare si simple analize pentru finalizarea diverselor proiecte

CERINTE

- studii economice superioare
- cunostinte de lb englez- nivel avansa( lb germana prezinta avantaj)
- cunostinte foarte bune Microsoft Office
- bune abilitati de comunicare
- capacitate de planificare si organizare, gandire analitica
- disponibilitate pentru un program flexibil
- carnet de conducere cat. B
-disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- sanse de cariera intr-un mediu profesionist,
- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie multinationala de succes,
- o echipa tanara si motivata,
- pachet salarial motivant.

Plus Discount România este o retea de magazine de tip discount apartinând concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4.100 de magazine si 40.000 de angajati în 9 tari din Europa.
În prezent în România exista 39 magazine Plus, urmând ca reteaua sa se extinda în urmatorii ani.