Assistant Branch Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplica si urmareste, coordoneaza activitatile administrative ale sucursalei, asigurand suportul managementului sucursalei .
- Ofera asistenta zilnica in activitatile companiei (programari ale vizitelor, relatia cu autoritatile locale, etc.), incluzand asistenta managementului sucursalei;
- Arhivare si inregistrare a corespondentei si a celorlalte documente oficiale ale sucursalei (inclusiv contractele);
- Asigura suport pentru redactarea unor documente word si a prezentarilor;
- Tine evidenta ofertelor si a contractelor;
- Tehnoredacteaza documentatia contractuala cu clientii
- Verifica corespondenta, raspunde la toate mesajele si ofera solutii tehnice la solicitarile primite
- Pastreza confidentialitatea informatiilor si datelor referitoare la companie si clienti

CERINTE

- absolvent studii superioare
- cunostinte avansate de limba engleza
- cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office - in mod deosebit Excel si Power Point), prelucrari de date si Internet
- excelente abilitati de comunicare
- persoana organizata, cu initiativa;
- atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre finalizarea sarcinilor de serviciu;
- capacitate de sinteza, analiza si atentie acordata detaliilor
- Folosirea unui limbaj corect, civilizat si profesional in relatiile cu clientii si colegii
- Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv + bonuri de masa
- mediu de lucru profesionist
- posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale
- cursuri de formare profesionala