ASISTENT MEDICAL GENERALIST

ALOMED HEALTH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera asistenta medicala conform competentelor profesionale dobandite si cerintelor medicului si asistentei sefe

CERINTE

Capacitate profesionala, disponibilitate pentru munca de cadru medical in conditii de clinica si ambulator
Cunosaterea aparaturii obisnuite in ambulatorul de specialitate
Capabila sa invete si sa aplice proceduri
Buna relationare cu personalul, pacientii si apartinatorii

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil in functie de competenta si program
CIM, asisurari sociale, de sanatate si somaj, asigurari private de sanatate
Posibilitati de promovare pe baza competentei personale si disponibilitatii

CENTRU MEDICAL POLICLINIC ALOMED HEALTH - MEDICINA DE FAMILIE - CARDIOLOGIE - ORL - PEDIATRIE - MEDICINA MUNCII - MEDICINA GENERALA

KINETOTERAPIE - RECUPERARE MEDICALA SI FIZIOTERAPIE - MASAJ MEDICAL - MASAJ DE INTRETINERE SI RELAXARE - TERAPIA MEDICALA SI ALTERNATIVA A OBEZITATII SI COMPLICATIILOR - TRATAMENTE COMPLEXE MEDICALE SI COSMETICE ANTICELILITICE