Asistent manager salon infrumusetare

S.C. RETIRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati: gestionarea eficienta a activitatii salonului, promovarea serviciilor salonului, efectuarea de tranzactii cu numerar si card, intampinarea clientilor, efectuarea programarilor, pastrarea curateniei
Cunoasterea limbii engleze (nivel de comunicare); limba spaniola constituie avantaj
Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului si cu managerul; Rezistenta in conditii de stres;
Respectarea programului de lucru si a regulilor interne ale companiei.
Operare calculator: MS Office (word, excel, power point), cunostinte de photoshop, navigare internet, retele de socializare (facebook, twitter, blogger, hi5, etc)

CERINTE

Cerinte
Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, proactiva, responsabila, comunicativa, organizata, pozitiva.
Persoana cu experienta in public relations, prezentabila.
Capacitati organizatorice, administrative, de comunicare, lucrul in echipa.
Capacitati reale de a implementa cerintele managerului cu privire la buna functionare a salonului.
Abilitati de comunicare si organizare, comunicare transparenta cu managerul general

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu motivant;
Mediu de lucru profesionist
Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara intr-o locatie centrala

Clinica specializata in epilare laser, remodelare corporala si tratamente faciale.