Asistent Manager, Ploiesti (ref. BAM0507)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru sediul din Ploiesti, Quanta Resurse Umane recruteaza candidati cu experienta in activitati de secretariat si/sau contabilitate primara pentru postul de:

Asistent Manager.

CERINTE

- studii economice (medii/superioare) finalizate;
- obligatoriu: cunostinte de contabilitate primara (NIR, facturi, plati bancare, pontaje);
- limba engleza, nivel avansat;
- foarte bune abilitati de operare PC (pachetul MS Office, internet);
- minim 1 an experienta intr-o companie nationala/internationala;
- persoana organizata si pragmatica, cu initiativa si atitudine proactiva;
- abilitati de relationare cu clientii firmei;
- domiciliul stabil in Ploiesti.

Clientul nostru este o companie internationala reprezentata in Romania prin doua sucursale (Sibiu si Ploiesti) si specializata in productie si comercalizare de aparatura pentru masuratori dimensionale cu laser.