ASISTENT MANAGER - part time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului efectueaza urmatoarele activitati:
- relatii cu publicul;
- de secretariat (culege, raporteaza si monitorizeaza date si informatii pentru Directorul general, intocmeste rapoarte si situatii, administreaza buna desfasurare a afacerii).

CERINTE

- seriozitate, implicare in munca, cinste si corectitudine;
- bun organizator, gandire analitica, orientare catre rezultate;
- domiciliul stabil in Ploiesti, disponibilitate program 14- 18.30 ;
- abilitati de comunicare interumana, tact si diplomatie;
- utilizator Office si internet;
- cunostinte de liba engleza;
- prezenta agreabila, bun simt, bunavointa, atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Anuntul se adreseaza cu precadere persoanelor care au si alta ocupatie, si isi doresc o colaborare part-time (14.30- 18.30). Sunt acceptate si candidaturile studentilor sau pensionarilor strict de formatie intelectuala. Salariul net: 300 ron + transport.