Asistent manager - cunoscator de limba rusa

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Pentru a ocupa acest post, trebuie sa corespundeti urmatoarelor cerinte:
- sa cunoasteti excelent limba rusa
- sa aveti studii superioare, si o experienta de minim 2 ani pe o functie asemanatoare
- sa aveti cunostinte de baza, si vocabular in domeniul petrolului, in domeniul tehnic
- sa cunoasteti bine Microsoft Office
- sa fiti o persoana organizata, cu gandire analitica dezvoltata
- sa fiti disponibil pentru program flexibil

Daca v-ati recunoscut in descrierea de mai sus, trimiteti CV in limba romana, respectiv rusa la adresa de email: ANagy@Petrotel.lukoil.com, mentionand la tema: Aplicat pentru postul de asistent proiect.

Important! Vor fi luate in considerare doar CV-uri, care au fost editate in ambele limbi mentionate mai sus!

BENEFICII OFERITE

Va oferim:
-salariu competitiv, motivant
-tichete de masa
-prime
-servicii medicale
-cursuri, traininguri
-si posibilitatea unei reale dezvoltare profesionala

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A. este una dintre cele mai mari rafinarii din Romania, filiala companiei LUKOIL, cu peste 100 de ani de experienta in domeniu.

In anul 2007, ne-am situat pe pozitia 1 in topul excelentei in Afaceri, in categoria industrie, intreprinderi foarte mari. Acest loc pe langa tehnologia moderna, se datoreaza echipei noastre valoroase. In acest sens managementul este preocupat in continuu de motivarea, stimularea fiecarui membru in parte.

Intotdeauna in miscare!

Alaturati-va echipei noastre, si dezvoltati-va cariera intr-un mediu interesant, stimulent!