ASISTENT MANAGER (Cod ASS LOG)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii medii;
Experienta in domeniu asistenta/secretariat;
Foarte bune cunostinte de calculator MS_Office;
Competente sociale;
Munca efectuata independent si pe raspundere proprie;
Capacitatea de a primi sarcini complexe si rezolvarea acestora in timp util;
Loialitate, de incredere, flexibilitate;
Abilitati de coordonare;
Foarte bune cunostinte de limba germana si limba engleza.

CERINTE

Rezolvarea situatiilor periodice conform termenelor prestabilite;
Indeplinirea sarcinilor legate de corespondenta;
Elaborare discursuri si prezentari;
Organizarea festivitatilor;
Pregatirea inainte si dupa a dezbaterilor;
Realizarea si mentinerea protocolului in forma initiala conform cerintelor;
Administrarea documentelor, a stampilelor, cheilor si a sistemului de siguranta;
Planificarea calatoriilor;
Traduceri simultane si consecutive in cadrul sedintelor; traduceri scrise din si in limba germana.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes in una din cele mai dinamice firme pe plan international.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati?

Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati, CV-ul, o fotografie, copii dupa actele de studii care va reprezinta cel mai bine.

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.
Candidatii sunt rugati sa transmita documentele sus mentionate in limba germana sau engleza.