ASISTENT MANAGER ACHIZITII PENTRU SEDIUL NOSTRU DIN PLOIESTI

PLUDI MARKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ajuta achizitorul in analiza sortimentelor
- contactul si mentinerea relatiilor cu furnizorii existenti
- selectarea articolelor pt. leaflet
- intocmeste rapoarte si situatii (preturi, sortiment) pentru achizitor

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic si experienta relevanta in domeniu;
- Capacitate de comunicare, lucru in echipa, flexibilitate, capacitate ridicata de a va implica in munca si rezistenta la stres sunt considerate un lucru de la sine inteles;
- cunostinte de operare PC;
- Cunostinte bune de engleza sau germana prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- sanse de cariera intr-un mediu profesionist,
- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie multinationala de succes,
- o echipa tanara si motivata,
- pachet salarial motivant.

Suntem o retea de magazine de tip discount ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial, avand in Europa nu mai putin de 3.600 de magazine si 37.500 de salariati.