ASISTENT MANAGER

CABINET PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

 organizarea si urmarirea agendei Directorului Executiv
 organizarea de reuniuni, intalniri si deplasari
 redactarea documentelor oficiale
 gestionarea fluxului documentelor Directorului Executiv

CERINTE

 studii superioare
 experienta minim 2 ani intr-un post similar
 cunostinte de limba engleza avansate (limba franceza constituie avantaj)
 cunostinte avansate de operare MS Office
 cunostinte temeinice de planificare si redactare documente
 abilitati de comunicare in stilul adecvat mediului de afaceri
 persoana dinamica, responsabila si entuziasta
 initiativa si orientare catre rezultat

BENEFICII OFERITE

 mediu de lucru confortabil, echipamente si metode de afaceri de ultima ora
 atmosfera de munca moderna intr-o echipa tanara si motivata
 angajament pe termen lung si oportunitatea dezvoltarii carierei
 salariu motivant
 subordonat Directorului Executiv
 transport asigurat

Cabinet PARI este mai mult decat o firma de consultanta. Noi valorizam cu adevarat relatiile cu clientii nostri, constienti de faptul ca reputatia noastra depinde de succesul clientilor nostri. Lucram cu dumneavoastra pentru a va furniza solutii personalizate si rapide, care va permit sa va pastrati avantajul competitiv, totul cu o atingere personala si profesionala care delimiteaza Cabinet PARI de restul.

Relatiile cu candidatii sunt la fel de importante. Misiunea noastra este sa construim o relatie bazata pe transparenta si incredere cu fiecare persoana cu care intram in contact. Oferim indrumare privind scrierea CV-ului si a scrisorii de intentie, tehnici de interviu si consiliere privind cariera.

Castigarea si pastrarea unui avantaj competitiv necesita o investitie importanta in dezvoltarea personalitatii si abilitatilor profesionale ale angajatilor dumneavoastra. Datorita experientei noastre, va putem oferi cele mai bune servicii de resurse umane:

- recrutare si selectie
- evaluarea angajatilor
- studii pe piata
- training
- consultanta in resurse umane.

Vizitati www.pari.ro pentru detalii.