Asistent manager

PETROTEL - LUKOIL S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul angajat va lucra, ca asistent manager, langa asistentul manager al Directorului de Resurse Umane, si va avea urmatoarele responsabilitati:
- preluarea apelurile telefonice, faxurilor
- gestionarea corespondentei si documentelor primite
- realizarea sarcinilor de protocol
- gestionarea relatiilor cu diferiti parteneri
- completarea raportului saptamanal de activitate
- alte activitati administrative

CERINTE

Asteptam candidatii, care corespund urmatoarelor cerinte:
- au studii superioare sau cel putin studii medii
- au experienta in munca de secretariat de minim 1 an
- sunt foarte ordonati
- au tact, si un simt diplomatic dezvoltat
- constituie avantaj cunoasterea limbei ruse

BENEFICII OFERITE

Viitorul angajat va beneficia de:
- salariu atractiv, competent
- bonusuri
- tichete de masa
- prime
- servicii medicale
- cursuri, traininguri
- si un mediu stimulent, cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala

S.C. PETROTEL - LUKOIL S.A. este una dintre cele mai mari rafinarii din Romania, filiala companiei LUKOIL, cu peste 100 de ani de experienta in domeniu.

In anul 2007, ne-am situat pe pozitia 1 in topul excelentei in Afaceri, in categoria industrie, intreprinderi foarte mari. Acest loc pe langa tehnologia moderna, se datoreaza echipei noastre valoroase. In acest sens managementul este preocupat in continuu de motivarea, stimularea fiecarui membru in parte.

Intotdeauna in miscare!

Alaturati-va echipei noastre, si dezvoltati-va cariera intr-un mediu interesant, stimulent!