Angajam secretara eleva/studenta

APP Group2004

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

APP Group2004 companie recent intrata pe piata romaneasca ofera posibilitatea formarii si dezvoltarii in cariera tineriolor elevi/studenti sau persoanelor fara experienta, si promoveaza formarea echipelor tinere si dinamice.

Responsabilitatile postului de secretara:

- receptionarea apelurilor telefonice
- operare PC
- scanare si copiere documente
- activităti de protocol

Asteptam cu real interes CV-urile dumneavoastra + foto

Descrierea firmei
APP Group2004 este o companie de traditie din Germania, ce activeaza in domeniu constructiilor civile, aflata in plina expansiune europeana.

CERINTE

Candidatul ideal:

- tanar intre 18-35 ani

- persoana dinamica, responsabila, comunicativa
- aspect fizic plăcut

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- oportunităti de dezvoltare a carierei
- mediu de lucru dinamic, plăcut