Angajam Secretara

Safety Doors

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, ordonata, cu bune abilitati de comunicare si relationare interumana, respectuoasa, punctuala.

CERINTE

SARCINI SI ATRIBUTII
* Gestionarea apelurilor telefonice si corespondentei.
* Redactarea de documente si arhivarea acestora.
* Tine evidenta materialelor de protocol, a rechizitelor, participa la stabilirea necesarului de rechizite a departamentului.
* Organizeaza si completeaza baza de date.
* Reactualizarea bazei de date clienti
* Completeaza documente specifice pentru departamentul resurse umane.
* Tine legatura cu furnizorii de servicii administrative.
* Asigura corespondenta si curieratul.
* Desfasoara activitati de receptie si protocol.
* Notiuni Contabilitate primara minime (documente de plata etc)
* Asigura interfata de comunicare intre clienti si angajatii firmei
* Prospectare piata pe diferite canale.

BENEFICII OFERITE

-se stabilesc la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu capital privat.
Producator de usi metalice.