Angajam agenti publicitate

Federatia ONG Prahova

Job expirat

RESPONSABILITATI

federatia dezvolta un inovativ proiect de promovare cu scopul crearii si exploatarii unui brand judetean intemeiat si bazat strict pe activitatile/produsele si serviciile prestate in judetul Prahova si de catre persoanele fizice si/sau juridice ce isi au sediul si/sau domiciliul pe raza judetului.
In acest sens, agentii vor avea ca sarcina identificarea agentilor economici care doresc sa devina parteneri in cadrul proiectului si care urmeaza a fi promovati pe platforma online creata special pentru acest lucru.

CERINTE

Experinenta in publicitate

BENEFICII OFERITE

25% din incasari.

Federatia Organizatiilor Non-Guvernamentale din judetul Prahova a fost infiintata in anul 2006 si reprezinta libera asociere a ONG-urilor din judetul Prahova .

Federatia are drept scop coeziunea, sustinerea, promovarea, apararea, intarirea, dezvoltarea societatii civile si reprezentarea intereselor membrilor sai in relatiile cu terti.

Dintre obiective mentionam:

- desfasurarea de programe de dezvoltare comunitara care sa contribuie la cresterea participarii civice.
- promovarea valorilor culturale.
- propunerea si dezvoltarea de strategii de colaborare pe termen lung intre autoritati, ONG-uri si alti parteneri;