ANALIST VANZARI

Aquila

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza evolutie vanzari, raportari vanzari (vanzari pe canale, regiuni, clienti, produse, etc)
- Raportari centralizate si analiza KPI
- Implementare si monitorizare promotii, analizare rezultate
- Asistare la pregatirea bugetelor de vanzari, monitorizare realizari targete vanzari, clienti, etc.
- Furnizare solutii si sugestii la cererea departamentului vanzari (analiza bazelor de date de vanzari)

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte aprofundate utilizare PC (MS Office, aplicatii gestionare baze de date)
- cunostinte utilizare aplicatii gestiune baze de date
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- foarte bune abilitati de comunicare
- dornic sa invete lucruri noi - capacitate mare de invatare
- orientat spre construirea unei cariere
- foarte muncitor, rezistent la stress, spirit de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii, persistent / tenace, creativ, cu initiativa

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, corespunzator experientei
- lucru in mediu dinamic si profesionist
- apartenenta la o multintionala in expansiune

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala, lider in distributie FMCG