Ajutor Programator

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea şi îmbunătăţirea programelor interne ale companiei
Ajutor la întreţinerea echipamentelor IT
Menţinerea relaţiilor cu clienţii pentru serviciile IT oferite

CERINTE

Cunoştinţe de bază în programare (de preferat mediul Visual sau OO)
Bun cunoscător al Visual Fox Pro şi/sau SQL Server
Capacitate de organizare, analiză şi planificare
Fluenţă într-o limbă de circulaţie internaţională (prezintă avantaj)
Experienţă într-un loc de muncă similar (de preferat)
Foarte bune abilităţi de comunicare profesională şi lucru în echipă
Capacitate de adaptare, relaţionare şi orientare spre clienţi
Dorinţă de învăţare şi orientare spre construirea unei cariere
Persoană sociabilă, optimistă şi cu bun simţ
Capacitate de a păstra confidenţialitatea informaţiilor interne şi externe
Fără obligaţii personale, cazier sau antecedente penale
Permis de conducere (obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

Condiţii excelente de lucru
Oportunitatea de a învăţa
Oportunitatea de a lucra intr-o echipă dinamică şi profesionistă

S.C. Geseidl Euro Finance Consulting S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiză contabilă, audit şi servicii de consultanţă financiar-contabilă, înfiinţată în iulie 2003 de o echipă de economişti, experţi contabili, inspectori de resurse umane şi specialişti IT. Sediul principal este în Ploieşti.
În prezent, Geseidl Euro Finance Consulting este certificată ISO 9001.
Mai multe detalii găsiţi pe siteul nostru la www.geseidl.ro