AGENT VANZARI- zona Ploiesti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului actioneaza in zona sa de vanzari in scopul atingerii obiectivelor stabilite conform politicii comerciale comunicate de seful ierarhic. Pentru aceasta titularul postului trebuie sa cunoasca produsele comercializate, sa intretina relatia cu clientii, sa urmareasca incasarea eficienta a contravalorii produselor vandute in zona sa de livrare, sa gestioneze in conformitate cu prevederile legale numerarul, formularele cu regim special precum facturi, chitante, avize de insotire a marfii, CEC-urile si biletele la ordin.

CERINTE

- Experienta in firme de distributie, pe post similar ;
- Orientare catre rezultate, dinamism, flexibilitate ;
- Abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- Dorinta de afirmare profesionala intr-o companie in ascensiune;
- Recomandari de la locurile de munca anterioare;
- Cazier judiciar integru;
- Fara evenimente rutiere anterioare.
- Numai candidatii eligibili vor fi contactati.