AGENT VANZARI MATERIALE DE CONSTRUCTII - PLOIESTI

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent Vanzari directe de materiale de constructii, catre companii de constructii si beneficiari finali.
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali;
- Cunoasterea pietei, a zonei si implicit dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intocmirea de rapoarte de vanzari saptamanale / lunare;
- Urmarirea incasarii banilor de la clienti;

CERINTE

- Studii superioare tehnice (preferabil constructii) sau economice;
- Experienta relevanta in vanzari materiale de constructii - minim 1 an;
- Cunostinte solide operare PC, limba engleza nivel mediu;
- Posesor carnet de conducere cat. B;
- Dinamic, serios, dornic de performanta;
- Atent la detalii si la nevoile clientului;
- Comunicativ, deschis, politicos

BENEFICII OFERITE

NEGOCIABIL

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe divizii distincte ce reprezinta fiecare cate un jucator puternic pe piata in care activeaza.
Aceste divizii sunt: materiale de constructii si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro