Agent vanzari in Ploiesti

S.C. METARO INDUSTRIAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele companiei la clientii alocati,obtine necesarul de produse de la acestia, intocmeste si negociaza ofertele conform procedurilor stabilite de management.Tine o evidenta stricta a tuturor documentelor legate de procesul de vanzare.

CERINTE

studii superioare (TCM sau mecanica);
- cunostinte avansate de prelucrarea metalelor prin aschiere;
- min. 1 an experienta prelucrari mecanice
- abilitati comunicare, negociere si persuasiune
- bune cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- masina de serviciu
- comision si bonusuri trimestriale
- traininguri nationale si internationale
- participare team-building
- mediu de lucru motivant intr-o echipa tanara si entuziasta

Metaro Industrial, in calitate de reprezentant exclusiv al Hoffmann Group in Romania, este mai mult decat un furnizor de incredere, este un sistem de parteneriat consacrat in domenii industriale de inalta tehnologie.
Domeniul de activitate este comert cu ridicata masini-unelte.

Prin intermediul echipei noastre tehnice de vanzari suntem acum mai aproape de clienti in orice zona a tarii asigurand consultanta tehnica si livrari prompte.