Agent Vanzari

SC EDITURA RADULESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Disponibilitatea la deplasari in afara judetului (2-3 zile pe saptamana)
- Păstrarea legăturilor economice cu clienţii existenţi
- Atragerea de noi clienţi
- întocmirea rapoartelor şi a situaţiilor saptamanale din care sa rezulte nivelul vanzarilor vs target-ului propus

CERINTE

- posesor carnet de conducere cat B (experienta minim 3 ani - obligatoriu)
- sa fi ocupat anterior postul de agent comercial sau similar (experienta acumulata in domeniul vanzarilor constituie avantaj major)

- disponibilitate la program prelungit si deplasari in tara (obligatoriu)

- bun organizator, spirit de echipa (munca in echipa este esentiala), buna capacitate de comunicare, responsabil, autodidact şi capabil sa evalueze şi sa optimizeze activitatea pentru rezultate maxime, abilitati de negociere, aspect fizic placut

- cunostiinte operare pc (in special word, excel)

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- auto, telefon
- salariu atractiv, (400-500 euro net, pe masura rezultatelor)
- posibilitatea de promovare
- renegocierea periodica a salariului in functie de performante
- tichete de masa
- decontarea cheltuielilor cu cazarea si masa pe durata deplasarilor in afara judetului.

Editura Radulescu din Campina este lider de piata, in domeniul distributiei de carti cu tematica juridica